jueves, 18 de abril de 2019

Libro de firmas marinero- Sea Time / Guest book for Communion - Sea Time + VIDEO

Hola a tod@s!

Mi nombre es Jezabel Elvira y estoy encantada de formar parte del equipazo de diseño de Kora Projects. Me encanta el scrap desde hace diez años, he pasado por muchos estilos, pero creo que el mío es clean and simple. Me podéis encontrar en todas las redes sociales como Jezabel Elvira Scrap. Mi blog es http://www.jezabelelvira.com.


Hi everybody!

My nameis Jezabel Elvira and I am very pleased in taking part in this design team for Kora Projects. I have been in love with scrapbooking since I was pregnant with my little boy, that is 10 years ago, and I have tried different scrapbooking styles, but I stayed with clean and simple. 
Para este mes de Abril os traigo un poco de inspiración para vuestras comuniones. En esta ocasión os enseño cómo adornar un libro de firmas para una celebración marinera. 

He utilizado la colección tan tan bonita de Sea Time. Es una colección pensada para viajes pero también para poder hacer proyectos muy especiales como es una comunión.

This month I have brought you inspiration for you communion celebrations. I will show you how to embellish a signature book for a sailor communion. 

I have used the beautiful paper coleccion Sea Time. This paper collection was thought to use for travelling but it was also thought to be used for very special projects as a communion.

Os enseño a decorar con detalle un libro de firmas forrado con tela. En el vídeo podréis ver qué papeles utilizo, cómo los combino y cómo colocar los adornos y después cómo pegarlos. 

I will show you how to decorate and embellish a signature book wrapped with cloth. In the video you will see the papers that I use, how I combine them and also, how to put together all the embellishments and how to glue them. Espero que os guste mucho cómo ha quedado!

Hasta la próxima inspiración! 
Besos,


I hope you like how it turned out.

See you in the next inspirational post!

Jezabel 

VIDEO TUTORIAL: 

28 comentarios:

 1. zielony flaming Great web website! It looks very professional! Maintain the great job!

  ResponderEliminar
 2. http://kosmetikana.pl Extremely interesting....looking forward to returning.

  ResponderEliminar
 3. https://natury-smak.pl say thanks to so considerably for your website it assists a great deal.

  ResponderEliminar
 4. Magia miłosna to dziedzina, która od wieków fascynuje ludzi na całym świecie. Jednym z najważniejszych elementów tej praktyki jest wizualizacja, czyli umiejętność wyobrażania sobie pożądanych sytuacji w umyśle. W tym artykule postaramy się bliżej przyjrzeć się temu, jak wizualizacja może pomóc w osiągnięciu celów miłosnych.

  Wizualizacja polega na wyobrażeniu sobie w umyśle sytuacji, której pragniemy doświadczyć. W przypadku magii miłosnej oznacza to wizualizowanie pozytywnych emocji i interakcji z ukochaną osobą. Ważne jest, aby wizualizować to, co chcemy osiągnąć, zamiast skupiać się na tym, czego chcemy uniknąć.

  Podczas wizualizacji powinniśmy skupić się na tym, aby jak najdokładniej wyobrażać sobie sytuacje, w których chcemy się znaleźć. Możemy wyobrażać sobie szczegóły takie jak miejsce, w którym się znajdujemy, emocje, które odczuwamy, oraz konkretną reakcję naszej ukochanej osoby. Ważne jest, aby wizualizować te sytuacje w sposób jak najbardziej realistyczny i szczegółowy.

  Wizualizacja w magii miłosnej może pomóc nam w osiągnięciu celów na wielu poziomach. Po pierwsze, pozwala nam na skoncentrowanie się na pozytywnych aspektach naszego życia i zwiększenie poczucia szczęścia. Po drugie, wizualizacja pomaga nam nauczyć się kontrolować swoje emocje i reakcje, co może być bardzo przydatne w relacjach miłosnych. Po trzecie, wizualizacja może pomóc nam w osiągnięciu konkretnych celów miłosnych, takich jak znalezienie partnera lub poprawienie istniejącej relacji.

  Podczas wizualizacji ważne jest, aby skupić się na pozytywnych emocjach, takich jak miłość, radość i szczęście. Możemy wyobrażać sobie, jak nasza ukochana osoba wyraża swoją miłość i uwagę, jak spędzamy czas razem i jak zawsze jesteśmy dla siebie wsparciem. Ważne jest również, aby wizualizować te sytuacje w sposób szczególnie realistyczny i szczegółowy.

  Wizualizacja może być wykonywana na wiele sposobów. Możemy wyobrażać sobie sytuacje w umyśle, medytować, korzystać z afirmacji lub tworzyć vision boardy, czyli plansze wizualizacyjne, na których umieszczamy obrazy i słowa, które symbolizują nasze cele miłosne.

  ResponderEliminar
 5. W dziedzinie magii istnieje wiele różnych rodzajów zaklęć, a jednym z najbardziej interesujących jest magia miłosna białej magii. W przeciwieństwie do czarnych zaklęć miłosnych, które mają na celu manipulowanie czyimś uczuciami w sposób negatywny, zaklęcia miłosne białej magii dążą do wzmocnienia i ochrony miłości, aby przyniosła ona radość, harmonię i wzajemne zrozumienie. W tym artykule przyjrzymy się bliżej temu, czym są zaklęcia miłosne białej magii i jak mogą one wpływać na nasze życie uczuciowe.

  Zaklęcia miłosne białej magii są praktykowane od wieków i mają na celu pomóc w tworzeniu i utrzymaniu zdrowych, pełnych miłości związków. Ich fundamentem jest pozytywna energia, która ma wpływ na nasze serca i umysły. Zaklęcia te często skupiają się na wzmacnianiu więzi emocjonalnych, zwiększaniu zaufania i otwartości w relacjach oraz przyciąganiu miłości.

  Ważnym aspektem zaklęć miłosnych białej magii jest szacunek dla wolnej woli i intencji osób zaangażowanych w magię. Nie mają one na celu narzucenia uczuć czy manipulowania czyimś sercem, ale raczej wspierają naturalne prądy miłości i uczuć, pomagając im rozwijać się i zakwitnąć. Przykładowo, zaklęcie miłosne białej magii może być wykonane w celu przyciągnięcia do naszej drogi osoby, z którą będziemy mogli dzielić szczęśliwy i harmonijny związek. Jednak nie ogranicza to drugiej osobie możliwości wyboru - decyzja o połączeniu się z nami zależy od jej własnych uczuć i wyborów.

  W zaklęciach miłosnych białej magii wykorzystuje się różnorodne narzędzia i techniki. Może to obejmować używanie świec, ziół, kamieni szlachetnych, kadzideł oraz wykonywanie rytuałów podczas specjalnych faz Księżyca lub innych korzystnych okazji astrologicznych. W trakcie tych rytuałów skupiamy naszą intencję na miłości, wizualizując szczęśliwy związek i manifestując pozytywne energie. Istotne jest, aby w pełni zaangażować swoje serce i umysł, skoncentrować się na pozytywnych aspektach miłości i otworzyć się na jej przyjęcie.

  ResponderEliminar